sadsad x
asdasd
*İstanbul Teslimat

16'lı Galaxy Çikolata

275,00 TL

kargo.png (2 KB)

Bu Ürün Sadece İstanbul İçi Teslimat Yapılabilir.

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Moose zarifliğini ve şıklığını yansıtan özel tasarım kutusunda kendine has lezzet dolu reçetesiyle Moose klasiği haline gelen Galaxy lezzetlerinden oluşan 16'lı Galaxy Çikolata kutusu.

  Kutu İçeriği:
  Boy 17cm x En 17cm x Yükseklik 3,5cm ölçülerindeki kutusunda;

  Fambuazlı Galaxy: Eritilmiş gerçek Belçika bitter ve beyaz çikolatasıyla kaplanmış kendine has lezzet dolu reçetesiyle Moose klasiklerinden biri haline gelen ve damağınızda eriyecek frambuaz pralinimiz eğlenceli bir lezzet sunuyor.

  Fıstıklı Galaxy: Eritilmiş gerçek Belçika bitter ve beyaz çikolatalarıyla kaplanmış kendine has lezzet dolu reçetesiyle Moose klasiklerinden biri haline gelen damağınızda eriyecek fıstıklı pralinimizin en tatlı birleşimi.

  Kuruyemişli Galaxy: Eritilmiş Gerçek Belçika bitter ve beyaz çikolatalarının özel olarak getirttiğimiz badem, fındık ve fıstık parçacıkları ile buluştuğu eşsiz reçetemiz sizi en tatlı yolcuğununuza davet ediyor.

  Yaban Mersinli Galaxy: Eritilmiş gerçek Belçika bitter ve beyaz çikolatasıyla kaplanmış kendine has lezzet dolu reçetesiyle Moose klasiklerinden biri haline gelen ve damağınızda eriyecek yaban mersini pralinimiz sizlere egzotik bir lezzet şöleni sunuyor.

  Kutu Ağırlığı: 400 - 450 Gr

  Alerjen Uyarısı:
  Soya ürünü içerir.
  Eser Miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, fındık, badem, ceviz, susam, yumurta, süt ürünü ve buğday glüteni içerebilir.
  Alkol, Domuz yağı ve katkıları içermez.
  Saklama Koşulu: 18°-20° de serin, kuru ve kokusuz yerde muhafaza ediniz.
  *Meyve çekirdeklerini ve kabuklu yemiş kabuklarını çıkarmak için her türlü özeni gösteriyoruz fakat bazıları kalmış olabilir.
Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.