sadsad x
asdasd
*İstanbul Teslimat

16'lı Moosemellow

250,00 TL

kargo.png (2 KB)

Bu Ürün Sadece İstanbul İçi Teslimat Yapılabilir.

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Moose zarifliğini ve şıklığını yansıtan özel tasarım kutusunda yer alan eritilmiş çikolataya batırılmış yumuşakcık Moosemellow'lar.

  Kutu İçeriği:
  Boy 17cm x En 17cm x Yükseklik 3,5cm ölçülerindeki kutusunda;

  Lime Moosemellow: Gerçek Belçika lime çikolatasının ferahlatan aromasının el yapımı yumuşacık marshmellowlarımız ve özenle seçtiğimiz kurutulmuş frambuaz parçalarıyla oluşturduğu damağınıza eriyen lezzet şöleni.

  Frambuaz Moosemellow: Gerçek Belçika ruby çikolatasının meyvemsi tadının el yapımı yumuşacık marshmellowlarımız ve özenle seçtiğimiz kurutulmuş frambuaz parçalarıyla oluşturduğu damağınıza eriyen lezzet şöleni.

  Çikoatalı Moosemellow: Gerçek Belçika bitter çikolatasının yoğun aromasının el yapımı yumuşacık marshmellowlarımız ve özenle seçtiğimiz kurutulmuş frambuaz parçalarıyla oluşturduğu damağınıza eriyen lezzet şöleni.

  Fıstıklı Moosemellow: Gerçek Belçika beyaz çikolatasının yumuşak tadının el yapımı yumuşacık marshmellowlarımız ve Gaziantep'ten özel olarak getirttiğimiz antep fıstıklarımızla oluşturduğu damağınıza eriyen lezzet şöleni.

  Kutu Ağırlığı: 300 - 350 Gr

  Alerjen Uyarısı:
  Soya ürünü içerir.
  Eser Miktarda Antep fıstığı, yer fıstığı, fındık, badem, ceviz, susam, yumurta, süt ürünü ve buğday glüteni içerebilir.
  Alkol, Domuz yağı ve katkıları içermez.
  Saklama Koşulu: 18°-20° de serin, kuru ve kokusuz yerde muhafaza ediniz.
  *Meyve çekirdeklerini ve kabuklu yemiş kabuklarını çıkarmak için her türlü özen gösteriyoruz fakat bazıları bazıları kalmış olabilir.

Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.