x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

    Moose Chocolatier’in hikayesi, Sanayi ve üretim alanlarında 30 yılı aşkın bir tecrübenin kanatları altında büyüyen, Moose’un kurucularının çikolataya olan tutkusuyla 2019’da istanbul’da başladı.

Çikolatanın ve ona olan tutkularının adı Moose Chocolate’a dönüştü. Belçika çikolatası, doğal meyve içerikleri , özgün ve en kaliteli malzemelerin şıklıkla bir araya gelerek dünya ile eş zamanlı olarak türkiye Moose Chocolate ile buluşmaya başladı..

İlk Moose Chocolatier mağazası İstanbul’un kalbi Akaretlerde açıldı. Moose Akaretler, Türkiye’de o güne kadar açılan en büyük el yapımı çikolata mağazası olmanın yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan üst kalite ve şıklıkta; ünlü markaların patentli kalıplarından el yapımı çikolatadan ayakkabılar , çantalar üreterek bir ilki gerçekteştirdi ve çikolata sektöründe üstün müşteri hizmetinin öncülüğünü yaptı.

Çikolatalarımız, Moose Chocolate’in şefleri tarafından büyük bir özen ile özgün dokunuşlarla hazırlanıyor. Her çikolata kendi şekli , aroması ve adı ile bütünleşiyor. Moose’un bütün koleksiyonları el yapımı olup, profesyonel ve vizyonel şefler tarafından hem damağa hemde göze hitap ediyor. Türkiye’de bir ilk olan tasarım koleksiyonları ise Moose’un sanata verdiği önemin ve değerin bir yansıması.

Şuanda Türkiyede ki çikolata sektörüne yön veren Moose chocolate. Türkiyede kaliteli ve şık el yapımı çikolata kültürünün yayılmasına öncülük yapıyor.

Uluslararası alanda marka bilinirliğimizi tutku, lezzet ve haz üçlemesiyle buluşturarak çikolatalarımızı tüm çikolata tutkunlarıyla buluşturmak ve ülkemizin en iyi çikolata üretim merkezi olarak ülkemize katma değer sağlamak, Türkiyede olduğu gibi Dünyada ki çikolata sektörüne yön vermek ise Moose Chocolatier’in hedefleri arasında.

Detaylara verdiği büyük önemle Moose Chocolate, farklı çikolata kalıpları , modern ambalajları , özgün lezzetleri , şık tasarım ve paketlemeleriyle yenilikçiliği bir standart olarak sürdürüyor. Özgün reçete ve şık sunumları sayesinde Moose chocolate, çikolata dünyasında mükemmelliği yakaladı. Sanatın, çikolatanın ve şıklığın birleşimi olan Moose çikolata sektörüne yenilikler getirmeye , reçetelerini koruyup geliştirmeye devam ediyor. Türkiyede bir ilk olan Tasarım çikolatalarını ve enfes lezzetlerini daha da zirveye taşayarak yeni kreasyonlarını sizlerle buluşturmaya devam edecek.

 Misyon

 Gerçek bir çikolata üssü olmak sadece çikolata yapmakla ilgili değildir. Aynı zamanda gerçek bir görevdir. Moose Chocolatier’in tek bir amacı vardır. O da çikolata yeme şeklimizi tümüyle yeniden şekillendirmek!

 Vizyon

 Moose Chocolatier vizyonunu, kurulduğu günden bu yana çikolata şeflerinin en özgün ve harikulade tarifleriyle hazırladığı çikolata çeşitlerini ulusal ve uluslararası alanda sergilemek olarak tanımlar. Ayrıca milli değerlerimizle birlikte bu vizyonun amacı; uluslararası alanda marka bilinirliğimizi tutku, lezzet ve haz üçlemesiyle buluşturarak çikolatalarımızı tüm çikolata severlerle buluşturmak ve ülkemizin en iyi çikolata atölyesi olarak ülkemize katma değer sağlamaktır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.