x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

İconic Gift Collection

Unutulmaz Lezzetteki İconic Çikolatalar Moosechocolatier’de!

Sevgi dolu anlara, unutulmasını istemediğiniz anılara, sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkes için hediye çikolata tasarımları Moosechocolatier’de. Benzersiz tasarımlarımız ile iconic gift arayışında olan kişilere Belçika çikolatasının benzersiz halini sunuyoruz. İconic gift çikolata kategorimizde ürettiğimiz, her ana tatlı bir hediye katmak isteyenlere özel tasarlanan çikolatalarımız, sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor!

Belçika çikolatasının akışkan ve yoğun lezzetini kullandığımız çikolatalarımız, hediye çikolata fikirleri arayanlar için özenle hazırlandı. Doğum günü, sevgililer günü, teşekkür ve tebrik hediyesi olarak seçebileceğiniz çikolatalar, ustalarımızın hayal gücü ile harmanlanarak harika tasarım ile buluşuyor.

Moose Chocolatier ailesi olarak zarif ve kaliteli tasarımlar üreterek her yaşa ve her ana uygun çikolatalar tasarlıyoruz. Türkiye’nin en büyük butik çikolata markası olarak, özel anlarınıza ve sevdiklerinize tatlı bir hatıra bırakma isteğinize imza atıyoruz.

İconik Gift Çikolata Seçenekleri Moose’ta Sizi Bekliyor!

İconic yaşam tarzı olan, ayakkabı ve çantayı seven, modaya ilgisi olduğunu düşündüğünüz sevdiklerinize harika tasarımlar Moose’ta. Doğum günü, sevgililer günü, tebrik ve teşekkür gibi anlamlı olan her ana özel hediye çikolata çeşitlerini sevdikleriniz ile paylaşın diye üretiyoruz.

İconic gift tasarımlarımız, stiletto ve babet görünümüne sahip. Stiletto tasarımları arasında; black, zebra, rose ve pearl seçenekeri yer alıyor. İconic gift stilettolar Belçika çikolatası ile bitter ve kremsi beyaz çikolata birleştirilerek gerçek bir ayakkabı görünümüne kavuşturuluyor. Ustalarımızın el emeği ve hayal gücü ile birlikte ortaya çıkan tasarımları zevk sahibi olduğunu düşündüğünüz kişilere hediye edebilirsiniz.

Babet görünümlü iconic gift çikolata çeşitleri; black, zebra, rose ve pearl olarak dört çeşitten oluşuyor. Hediye çikolata fikri arıyorsanız bu tasarımlar tam size göre. Belçika çikolatasının yoğun bitter ve akışkan beyaz çikolatası ile şekillenen iconic gift çikolata çeşitleri, babet görünümleri ile sevdiklerinizi şaşırtacak.

İconic çikolatalarımız, drajeler ile süslenerek paketleme yapılmaktadır. Tasarım çikolata ve daha fazlasına bakmak isterseniz iconic gift ve hediye kutularımızın bulunduğu kategorilere göz atabilirsiniz.

Şık Kutu Tasarımları Moosechocolatier’de!

Spesiyal, Premium, tasarım ve hediyelik çikolata kutularında size eşlik eden şık tasarım ambalajlar ile çikolatanın lezzeti kadar şık duruşunu da özenle hazırlıyoruz. Çikolatalarımız için hazırlanan zarif ve şık tasarımlı kutularımız, beyaz, siyah mermer desenli ve at figürlü olacak şekilde tasarlandı. Bu tasarımlardan hediye edeceğiniz kişinin zevkine göre seçerek, çikolata lezzetini görüntü ile de klasikleştirebilirsiniz.

İconic çikolata tasarımlarımızda kullandığımız paketlemeler, kutu çikolatalardan farklı olarak düzenlenir. Platforma oturtulmuş ayakkabı tasarımlı çikolatalarımız, fanus şeklinde şık tasarıma sahip Moose kutuları ile buluşuyor. Şerit ile süslenen ve zarif bir taraşım ortaya çıkaran paketlememiz, herkesin sahip olmak isteyeceği hediye paketine sahip.

Moose çikolataları ile bir tebrik, bir teşekkür hediyesi ya da sevdiğiniz kişileri mutlu etmek için tatlı bir iz bırakmaya ne dersiniz? Güzel anıları çikolata şölenine dönüştürmeye, kendinizi de sevdikleriniz ile mutlu etmeye, zarif ve kendine özgü tasarımı sayesinde Belçika çikolatasının hazzına varabilirsiniz. Sütlü ve bitter olacak şekilde kullandığımız Belçika çikolatası, çikolata ustalarımız sayesinde şekillenerek, hediye çikolata kutularına dönüşüyor.

İconic tasarımlara da yer verdiğimiz çikolata dünyamızda sizi de görmek isteriz. Ayakkabı ve çanta görünümünde tasarlanan çikolatalarımızı, modaya ayak uydurmayı seven kişiler için seçebilir, spesiyal kutularımız ile her ana özel hediye sunabilirsiniz. Çikolatanın mutluluğu yayması ve birleştirici gücüne inanıyor, birbirinden güzel tasarımlarımızı denemenizi öneriyoruz. iconic tasarımlar ve çeşitli çikolata lezzetleri için kategorilere göz atmayı unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.