x
sadsad x
asdasd

Sıralama seçin

Kalıp Çikolatalar

Özel anlarınıza, gelen misafirlerinize, doğum günlerine, yeni doğumlara ve sizin için özel olan insana benzersiz lezzette çikolatalar Moose’da sizi bekliyor. Karışık kutularımızda kalıp çikolata, trüf ve rocher gibi harika lezzetler bulunuyor. Çikolata şeflerimiz siz ve sevdikleriniz için bu benzersiz lezzetleri şekillendirerek hazırlıyor. Şık ve zarif tasarımı ile de hediye fikirleri arasında yerini alacak olan Moose çikolata kutuları, kalıp çikolata ile de sizi bekliyor.

Çikolata kalıpları sizin için özenli ellerde hazırlanarak şekilleniyor. Dilediğiniz an tercih edebileceğiniz bu lezzet şöleni, Belçika çikolatasının yumuşak dokusundan elde ediliyor. Sütlü, beyaz ve bitter olmak üzere üç kategoriden oluşan Belçika çikolatası, drajeler, meyve ve kuruyemişler ile benzersiz bir hal alıyor. Damaklarda eriyen ve akıldan çıkmayacak bu tatları denemediyseniz mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Ganajlı Kalıp Çikolataseverler Buraya!

Çikolataseverler akışkan ya da bitter lezzetinin hazzını çok severler. Sizin için hazırladığımız kalıp çikolata seçenekleri arasında ganajlı çikolatalarımız da yer alıyor. Dilerseniz kahvenin yanında sohbeti tatlandırmak, dilerseniz sevdiğiniz kişiye tatlı bir sürpriz yaparak güne tatlı bir imza bırakabilirsiniz. Çikolata şeflerimizin büyük bir özveri ile hazırladığı klasik çikolata kalıpları; daire, kalp ve cappuccino şeklinde hazırlanmıştır.

Çikolata kalıpları içinde en çok tercih edilen modelimiz daire şeklinde, Moose Chocolatier klasikleri haline gelmiş çilekli, karamelli ve lime’lı çikolatalarımız yer alıyor. Karamelin eşsiz akışkanlığı ile buluşan Belçika çikolatası eşsiz bir lezzet şölenine davet ediyor. Lime ve nane pralin ile ferah ve tatlı bir tat oluşturan çikolatamız çayınızın yanında size eşlik edecek cinsten. Çilekseverler için özel hazırlanan çilek pralin ve Belçika çikolatasının uyumunu yansıtan çilek ganajlı çikolataya bayılacaksınız.

Ganaj lezzetini ayağınıza getiren bir diğer çikolatamız cappuccino bardağı şeklinde muhteşem cappuccino ganajlı çikolata! Bitter Belçika çikolatası, beyaz Belçika çikolatası ve espresso pralin ile lezzetlenen dolu dolu bir lezzet kahve severler için üretildi.

Kalpli spesiyal çikolata kutularımızın başrolü olan kalpli ganaj çikolatalarımız, çikolata kalıpları arasında sevginizi yansıtabileceğiniz en tatlı olanı… Kırmızı içi ganajlı kalpli çikolatamızı dilerseniz sevdiğiniz kişiye sevgi dolu şekilde hediye edebilirsiniz. Ya da spesiyal kutumuzu tercih ederek karışık bir lezzet şöleni seçiminde bulunabilirsiniz. Frambuazın kırmızılığı ve lezzeti ile birleşen belçika çikolatasını kalpli ganaj çikolatamızda hissedeceksiniz.

Klasik Kalıp Çikolatalar Moose’da!

Çikolata kalıpları denilince akla gelen ilk şey kare şeklinde klasik kalıp çikolatalardır. Gaziantep’ten özel olarak getirdiğimiz boz Antep fıstığı ile çikolatanın benzersiz uyumunu yansıttığımız kare çikolatalar, klasik fıstıklı çikolataseverler için özel üretildi. Sütlü Belçika çikolatası ve bitter ile iki çeşitte ürettiğimiz çikolata ile gününüzü tatlandırabilirsiniz. Bu tatlı uyumu sevdiklerinize kahvenin yanında ikram ederek ya da bir kutu hediye ederek tercih edebilirsiniz.

Moose chocolatier ailesi olarak, çikolatalarımızın lezzeti kadar paketlemesine de özen gösteriyoruz. Seçeceğiniz ürünlerde mermer desenli ya da siyah beyaz zarif kutusu ile spesiyal lezzetlerden yardım alabilirsiniz. Nişan çikolatanızda Moose imzası olsun isterseniz, lezzetine doyamayacağınız karışık çikolata kutularımıza göz atmalısınız.

Spesiyal çikolatalarımız arasında seçim yaparken dip çikolatalardan da yardım alabilirsiniz. Portakal çubukları, çikolata kaplı fıstık ezmesi, draje ve çilek dip çikolatalarımızı harika anlarınıza eşlik etmesi için Moose farklı ile seçin. Sevdiğiniz kişiye hediye sunarken portakalın çikolata ile buluşmuş hali olan çubukları ya da enfes Belçika çikolatasının fıstık ezmesi ile buluşmuş yumuşak halini tercih edebilirsiniz. Vazgeçilmez trüf lezzetlerini de unutmayın. Trüfün ağızda yayılan yumuşaklığı ve çikolatanın meyveler ile birleşmiş hali için; karadutlu trüf ya da frambuazın ekşiliği ile çikolata uyumunu yakalamak için frambuazlı trüflerimize de spesiyal kategorisinde göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.