x
sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
1 2

Kutu Çikolata Çeşitleri

En Lezzetli Kutu Çikolatalar Moosechocolatier’de!

Türkiye’nin en büyük butik çikolata tasarımcısı olarak lezzetler üretmeye devam ediyoruz. Lezzeti kadar görüntüsünün de iyi olduğu çikolatalarımızda en çok tercih edilen kutu çikolata çeşitleri, Belçika çikolatasının unutulmaz lezzeti ile şölen oluşturuyor. Çikolata şeflerimizin lezzetli reçetesi ve hayal güçleri ile oluşturdukları tasarım çikolatalarımız ve kutu çikolatalarımızda Belçika çikolatasının sütlü ve bitter halini, kurutulmuş meyve, kuruyemiş ve dolgular ile buluşturuyoruz. Hediyelik kutu çikolatalar için ürünlerimize göz atabilirsiniz!

Kalıp Kutu Çikolata Çeşitleri ile Bir Kutu Tatlı Sürpriz Yapabilirsiniz!

Moose’un kalıp kutu çikolata çeşitleri içinde kahve ile en uyumlu olan ganajlı çikolata çeşitlerimiz yer alıyor. Lime, karamel ve çilek aroması ile Belçika çikolatasının uyumunu yansıtan kalıp çikolataları sevdiklerinize tatlı bir sürpriz için tercih edebilirsiniz. Kutu çikolatalar arasında en çok tercih edilen spesiyal kutu çikolata çeşitleri ile; tebrik, doğum günü, özel günler ve her an için tatlı bir hediye deneyimi yaşatıyor.

Hediyelik kutu çikolatalar için çeşit arıyorsanız spesyal kutularımızı deneyebilirsiniz. İçinde; trüf, ganajlı çikolata ve kurutulmuş meyvelerin Belçika çikolatası ile uyumunu keşfedecek, özel anlarınıza tatlı bir imza bırakabileceksiniz. Siyah ve şık tasarımı ile çikolatanın en lezzetli ve zarif halini sunan spesiyal kutularımız, stik, trüf ve akışkan pralinli çikolata sevenler için özenle hazırlandı. Kurutulmuş meyveleri kullandığımız çikolatalarımızda; Hindistan cevizi, frambuaz, çilek, portakal, karadut; badem, ceviz, fındık ve fıstık gibi ürünler kullanıyoruz.

Hediyelik Kutu Çikolatalar İçin Kültürel Lezzet Moosechocolatier’de!

Özenle seçtiğimiz hurmalar ile Belçika çikolatasının uyumunu yakaladığımız çikolatamızda, kültürümüzün bize sunduğu hurma lezzetini daha da lezzetli hale getirdik. Hurma seven sevdikleriniz için hediyelik kutu çikolatalar içinde en lezzetliler arasında yer alan hurma kutularımızı denemediyseniz mutlaka denemelisiniz!

Hurmanın tatlı lezzetini, Belçika çikolatasının akışkan beyaz hali, yoğun ve hurma ile uyum içinde olan bitter halini kullanıyoruz. Çikolata şeflerimizin özenle hazırladığı lezzet reçetesini kurutulmuş meyveler ile renklendiriyoruz. Çikolataya batırılmış kurmalarımızın dışını; frambuaz, çilek ve kuru yemiş ile kaplıyoruz. Bu lezzet ile kültürel bir imza bırakabilirsiniz.

Özel Tasarım Çikolatalar ile Sevdiklerinize Anlamlı Hediyeler Verin!

Puro görünümlü çikolata kutusu ile babalar gününde babanızı sevindirebilirsiniz. İçi kuruyemiş ile dolu olan Belçika çikolatası ve drajeler ile süslenen puro tasarım kutumuzu, klasik bir tasarım olarak hazırladık. Zarif bir hediye arıyor ve bulamıyorsanız puro tasarımlarına mutlaka göz atın. Yalnızca babalar için değil sevdiğiniz herkes için tasarım çikolatalar üreten şeflerimiz; sevgiliye, arkadaşa, anneye de tasarımlar yapıyor.

Bu tasarımlar içinde kadınların seveceği ve modayı sevdiğini düşündüğünüz kişiler için ayakkabı tasarımlı çikolataları tercih edebilirsiniz. Gerçek bir ayakkabıdan farkı olmayan, Belçika çikolatasının her hali eritilerek şeflerin ellerinde hayal gücü ile şekillenen tasarım çikolatalarımız, annenize, sevgilinize unutulmaz tatlı bir hediye fikri olacak.

Kalıp kutu çikolata çeşitlerinde kullanılan kutuların zarifliğini tasarım çikolatalarda da kullanıyoruz. Sevdiklerinize hediyelik kutu çikolatalar seçerken tasarım çikolatalara da şans vermenizi öneririz.

Çocuklar İçin Çikolatanın En Özeli Moosechocolatier’de!

Çikolatayı seven çocuklarınız için tatlı bir sürpriz, ödül ya da doğum günü hediyesi olarak, kalıp kutu çikolata, koyun figürlü, adam tasarımlı, marshmellow gibi tatlı içerikli çikolataları tercih edebilirsiniz. Lime, frambuaz, çikolata ve fıstık ile buluşan akışkan çikolataya batırılan Moosemellow tasarımlarımız yumuşak ve çikolata bakımından zengindir. Minik adam tasarımlı çikolatalarımız, Belçika çikolatasının bitter ve sütlü halinin eritilerek şekillendirildi.

Kalıp kutu çikolata çeşitlerinin yanı sıra çocuklar için tasarım tatları da tercih edebilirsiniz. Hallowen çikolatalar ile çocuklarınıza renkli bir kutu sunabilirsiniz. Balkabağı ve yarasa görünümlü şekilleri ile cadılar bayramında tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.