x
sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3

Nişan Çikolatası

Moose Chocolatier olarak en mutlu gününüze özel çikolatalar üretmeye devam ediyoruz. Mutlu gününüzü sevdikleriniz ile tatlı bir anı olarak hatırlamak istiyorsanız nişan çikolatası seçenekleri tam size göre. Kız isteme çikolatası arıyorsanız birbirinden lezzetli Belçika çikolataları ya da trüf çikolata seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Özel kutularda sizin için hazırladığımız söz çikolatası en özel gününüzde, en özel kişiye verebileceğiniz en tatlı hediye!

Söz çikolatası olarak seçebileceğiniz spesiyal karışık çikolatalarımızı denemelisiniz!

Mutluluğunuza ortak olacak tatların tek bir kutuda olduğu spesiyal çikolata kutularımız, mutlu anınız için harika bir seçenek olacaktır. Fıstık, fındık, frambuaz, Hindistan cevizi, karamel portakal ve çok sayıda trüf çeşidi bulunan çikolata kutumuzda, kadifemsi ve akışkan kıvamı ile kendini hatırlatacak Belçika çikolatası kullandık. Kutuda bulunan rocher ve ganajlı çikolatalarımız ile unutulmaz bir hediye sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Bu harika çikolata lezzetlerini çikolata ustalarımız özenle hazırlayarak sizin için şekillendiriyorlar.

Damakta yayılan meyveler ile lezzet şöleni yaşatacak çikolatalarımızı söz çikolatası ya da nişan çikolatası seçimlerinizde kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi için dilediğiniz çikolata kutularımızı seçebilirsiniz.

Kalpli çikolata kutusu ile sevginizi yansıtın!

Nişan çikolatası arıyorsanız ve sevginizi nişanlınıza en güzel ve en tatlı şekilde yansıtmak istiyorsanız, Moose kalpli çikolata kutularımızı denemelisiniz.

En güzel gününüzü minik siyah ya da kırmızı kalpli çikolatalar ve birbirinden lezzetli trüfler ile renklendirin. Frambuaz ve Belçika çikolatasının yoğun hissini kalpli çikolatalarımızda yaşarken, harika meyve aromaları ve parçacıkları bulunan trüfler ile lezzeti şölene çevirebilirsiniz.

Sevgiyi anlatan en güzel sembol kalptir. Bu nedenle sizin için özenle hazırlanan kalp şeklindeki çikolatalarımızı siyah ve kırmızı olacak şekilde iki ayrı renkte ürettik. Görüntüleri kadar lezzetleri de akılda kalacak olan kalpli çikolata kutumuzu, sevdiklerinize hediye ederek unutulmaz tatta ve görüntüde hediye sunabilirsiniz.

Kahvenize söz çikolatası eşlik etsin!

Kız isteme çikolatası oldukça özenli ve lezzetli olmalıdır. Şeflerimizin hayal güçlerini kullanarak hazırladığı çikolata çeşitlerimizi kahvenin yanında ikram edebilirsiniz. Tuzlu bir kahveyi ancak yoğun Belçika çikolatası eşliğinde içebilirsiniz. Kültürümüzü yansıtan nişan çikolatası ve Türk kahvesi, kız istemede vazgeçilmez iki lezzettir. Bizde bu özel gününüzde kahve ile tercih edebileceğiniz harika lezzetler ortaya çıkarıyoruz. Kültürümüzü yansıtan hurma ile oluşturduğumuz çikolata kutularımızı da mutlu gününüzde değişik bir lezzet şöleni için tercih edebilirsiniz.

Neden Moose söz çikolatası tercih etmelisiniz?

Çeşitli sayıda çikolata kutularımız ile özel günlerinizde tercih edebileceğiniz lezzetleri sizin için hazırlıyoruz. Sevdiklerinizi mutlu etmek, kendinize tatlı bir kutu hediye almak ve özel günlerinizde size eşlik etmesini istiyorsanız, Moose Chocolatier kutularına göz atmanızı öneririz. Lezzet yolculuğuna çıkarken aynı zamanda kurutulmuş meyve ve fındık, fıstık, badem gibi ürünlerin tadına varabileceksiniz.

Kız isteme çikolatası tercihlerinizden biri de spesiyal olarak üretilen, bir çok çeşide sahip karışık kutularımız olmalıdır. Sevdiklerinize hediye olarak almış olduğunuz tatlı kutularımızı en özel şekilde özenle hazırladığımızı bilmelisiniz. Belçika çikolatasının en akışkan, ağızda eriyen ve lezzet diyarlarına götüren halini keşfetmek isterseniz, mutlaka nişan çikolatasında Moose’u tercih etmelisiniz.

Nişan gününüzde fark yaratmak isterseniz; çikolata kaplı fıstık ezmesi kutumuzu ya da kutu kısmı mermer desenli spesiyal çikolata kutumuzu tercih edebilirsiniz. Özenle hazırlanmış ve birbirinden lezzetli çikolata çeşitlerinin bulunduğu bu iki ayrı kutuyu sevdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Mermer desenli spesiyal karışık çikolata kutusu, draje, trüf ve Moose’un özel hazırlamış olduğu çikolatalardan oluşuyor. Her biri ayrı bir lezzet diyarına götürecek olan bu kutuyu, mutlu gününüzde kahvenin yanında sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Kız isteme çikolatası ve daha fazla seçenekte çikolata kutuları için Moose Chocolatier çikolatalarını denemelisiniz. Hem göze hem de ağzınıza hitap edecek birbirinden güzel çikolatalarımız ile sevdiklerinize tek bir kutuda, çeşitli lezzetlerde tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Moose’un Lezzet diyarlarına giderken, şeflerimizin çikolataları özenle hazırladığını ve her bir kategoride herkese hitap eden lezzetler bulabileceğinizi de unutmayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.